O autorze
Biggie powiedział mi, że niebo to limit. Nas, że świat jest mój.

Just A Dream..

Nie sposób było nie słyszeć o trzech dziewczynach z Cleveland, które przez dziesięć lat były więzione i gwałcone przez Ariela Castro. Były kierowca autobusu uniknął kary śmierci i został skazany na dożywocie. Dwa dni temu jedna z ofiar Amanda Berry pojawiła się po razy pierwszy przed żywą publicznością...

...z raperem Nellym na scenie festiwalu RoverFest. Pojawienie się Amandy wzbudziło aplauz publiczności. Widać było także nieskrywane zadowolenie dziewczyny. Raper postanowił zadedykować dziewczynie utwór Just a Dream.

Bardzo poruszający obrazek, który mocno kontrastuje z przeżywaniem podobnych tragedii w naszym społeczeństwie. Tak to się robi w Ameryce.. Niektórych może to oburzać, ale nikogo nie powinno dziwić. Najważniejszy jest ten szczery, nieskrywany uśmiech na twarzy Amandy, której każdy chce ofiarować skradzioną radość.Swoją chwilę na scenie miał także Charles Ramsey, okrzyknięty bohaterem zaraz po tym jak interweniował w domu porywacza i pomógł odzyskać dziewczynom wolność. Jego z kolei postanowili uhonorować Bone Thugs-n-Harmony. Charles w przeciwieństwie do Amandy nie przywdział szerokiego uśmiechu. Jego smutek i zmęczenie może brać się z sytuacji, w której się obecnie znajduje.

Ameryka prędko zapomniała o swoim bohaterze. Zaledwie dwa miesiące po tym jak królował w nagłówkach został zwolniony z pracy w kuchni. Jego szefowi nie spodobało się to, że klienci stale przychodzili po to, by móc uścisnąć mu dłoń.

Oczywiście dzięki licznym wywiadom i dotacjom od prywatnych przedsiębiorców Charlesowi udało się zarobić 50 000$, ale jak twierdzi większość pochłonęły rachunki. W wywiadzie dla MailOnline mówi wprost, że jest spłukany i bezdomny.Opinia publiczna powoli zaczyna snuć także domysły na temat kreowania przez media postaci Amandy Berry. Zdecydowanie mniej mówi się o dwóch pozostałych dziewczynach. Część komentatorów wskazuje na to, że nie są one tak atrakcyjne jak ich koleżanka, przez co ich historia nie jest w stanie sprzedać się tak dobrze. Nie wiem na ile te zarzuty są prawdziwe, może pozostałe dziewczyny celowo unikają fleszy i wywiadów. Nie wiem także co kieruje Amandą. Temat jest zbyt delikatny i trudny, by postawić jakąkolwiek tezę. Najważniejsze jest, że dziewczyny mogą zacząć nadrabiać brutalnie zabrane lata młodości.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...